Strona główna Lista portali Cennik Dodaj ogłoszenie premium Inne - dodawanie ogłoszeń Kontakt

  www.jarmarynka.pl dodaj
  www.aletutego.net.pl dodaj
  www.darmoweogloszenia.net.pl dodaj
  www.nanecie.eu dodaj
  www.bigtown.pl dodaj
  www.reklamowka.net.pl dodaj
  www.ollx.pl dodaj
  www.100miast.pl dodaj
  www.swiatogloszen.net.pl dodaj
  www.oferujemy.biz dodaj
  www.malopolskie-ogloszenia.pl dodaj
  www.slaskie-ogloszenia.pl dodaj
  www.mazowieckie-ogloszenia.pl dodaj
  www.dolnoslaskie-ogloszenia.pl dodaj
  www.adiso.pl dodaj
  www.kredytypozyczki.org.pl dodaj
  www.kupimyauto.pl dodaj

Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl
1.00 PLN

Pracuj jako opiekunka osób starszych w Niemczech i zarabiaj do 1500 euro miesięcznie

Maj 22, 2018
Miasto: Kudowa Zdrój
Województwo: Dolnośląskie
Numer ogłoszenia: 1098 Odsłon: 50

Pracuj jako opiekunka osób starszych w niemczech i zarabiaj d0 1500 euro miesięcznie dodatkowe 300 euro za wakacje!

Szukasz pracy? Masz doświadczenie przy opiece osób starszych w Niemczech? Znasz język niemiecki?

Wyjedź z MEDIPE do pracy w wakacje!

STAWKA: 1300 EURO + 300 EURO PREMII

MIEJSCOWOŚĆ: 24106 Kiel

JĘZYK: DOBRY

PODOPIECZNY: KOBIETA
89-letnia Podopieczna to miła seniorka, która zmaga się z niemocą starczą, osteoporozą i reumatyzmem.
Jest osobą komunikatywną i ciepłą, ma problemy ze słuchem oraz wzrokiem.
Porusza się za pomocą rollatora lub laski.
Potrzebuje wsparcia Opiekunki przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przy prowadzeniu domu.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie oraz pranie i prasowanie.

WARUNKI MIESZKANIOWE: Pacjentka mieszka na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 15 min spacerem.
Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój.

WYMAGANIA: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowana? Zgłoś się do MEDIPE i zapytaj o oferty na lato!
Tel. 71 377 88 88 lub 600 020 315
rekrutacja@medipe.com
www.medipe.pl

Strona www: www.medipe.pl